Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vásároltam 10db neonhalat és...

Vásároltam 10db neonhalat és mind az akvárium alján egy csoportban gubbaszt mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
vízzel vártam egy hetet hőfok 26c, ja és csak ők vannak benne előre is köszi
2011. jan. 14. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Növények vannak bent?hány literes akvárium?

Amugy szerintem stresszesek kicsit, a környezetváltozás miatt, kapcsold le náluk a villanyt, majd holnap reggel kapcsold fel.

2011. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
67%
Ha most vásároltad őket, akkor normális, hogy az első nap ilyenek, félnek az ismeretlen helyen. Ha pár nap múlva is ilyenek maradnak, akkor más gond is lehet. Pl. túl erős fény, vagy nincs búvóhely. Ha nem ügyeltél a szállításnál, akkor a megfázásnak is lehet az egyik tünete.
2011. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Növények vannak és 54literes lehet, hogy sok fényt kapnak? 15w új cső 880 lumen
2011. jan. 14. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
az nem túl sok fény, csak még ismerkednek a hellyel, félnek hátha arra jön egy ragadozó..majd ha sokáig nem jön, akkor rájönnek hogy nincs veszély, és bátrabbak lesznek :)
2011. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!