Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Jávai lövőhal megenné a...

A Jávai lövőhal megenné a muslincákat a lakásban?

Figyelt kérdés
Csak úgy eszembe jutott, mert olyan sok itt a muslinca az állataim kajái miatt :) csak nem tudom hogy tüntessem el őket. Fújkálni nem akarok rovarírtóval a csincsilla meg ezek körül.
2011. jan. 16. 03:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni csapdát, amibe beleragadnak, nyugodtan teheted bármi mellé, nem lesz baj, nem mérgező, mert nem száll ki belőle semmi vegyszer.

De a legjobb az lenne, ha letakarnád a dolgokat, mert pl. almába és egyéb gyümölcsökbe teszi a petéjét és így egyre több lesz.


A mostani dolgokat használd el, add oda az állatoknak (ne keverd az újjal) aztán később az újabbakat már letakarva tárold. Addig is rakj ki pár csapdát.

2011. jan. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, de fontos, hogy az akvárium alacsonyan legyen és semmi ne legyen fölötte, különben a hal nem találja el a rovarokat.

Ja, és lehetőleg kövezett padló legyen a szobában és gyakran töröld fel!

2011. jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hma, jó, akk lehet nézek majd valami csapdát, a kajákat meg nem rakom ki sok időre.


A jávai lövőhalat néztem videón, és úgy tetszett.

Ez vajon mekkora akvárium lehet?


http://www.youtube.com/watch?v=_ohSzj7xpZs


Azt olvastam hogy 100 liter kell neki, de milyen magas?

Látom elég nagyokat ugrik.


Mondjuk ha lenne alul 40cm víz, felül meg 20cm száraz rész, abból ki tudna ugrani? Vagy ez az akvárium magasabb mint 60cm?

2011. jan. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!