Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Erről az akváriumról mit...

Erről az akváriumról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 16. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Egész jó, bár még tehetnél bele növényeket. Olyanokat, aminek vékony, hosszú levelei vannak.

Kérdésem, az a háló a végében mi célt szolgál?

2011. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kicsi guppik vannak benne:)
2011. jan. 16. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően tetszik, csak növények terén kellene fejlődni, sokkal többet elbír egy ekkora akvárium. A másik, hogy a bújkálók szerintem jobban néznének ki, ha hátul csoportot alakítanál belőlük, egymásra pakolnád őket és megtűzdelnéd jávai mohával. Néhány előtéri kisebb növény is jól nézne ki. De persze ezek nem mennek egyszerre, szép lassan vásárolgass és jó lesz ez.
2011. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szép, de...tessék még több növényt belerakni. Anubiast nem rágja meg senki, az mehet, meg jávai moha is.
2011. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
100%

Az átokhínár a jobb sarokban jó eséllyel ki fog halni. Az alapján, amit látok, nem tűnik túl erősnek a világításod, ez a faj meg nagyon igényli.

Én a helyedben raknék bele még egy rahedli növényt. Mivel a gyöngykavics talajt a gyökerek annyira nem szeretik, olyan fajokat érdemes venni, amik nem a talajban gyökereznek. Például Microsorum, Anubias, különféle mohák.

2011. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2X18 wattos lámpa van benne.

Igen mindenféle képen tervezem még bele a növényvásárlást:)

2011. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!