Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mindegy, hogy milyen anyagból...

Mindegy, hogy milyen anyagból van az akvárium fedele?

Figyelt kérdés
Esetleg a kartonpapír is jó?
2011. jan. 18. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem üveg tetőt rakj rá.
2011. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fröcsög a víz, nagy a pára, úgy elázik, mint a sz@r.

Még a bútorlapból gyártottra is nagy gonddal oda kell figyelni, nehogy valahol fedetlenül maradjon, élfólia nélkül, mert idővel megdagadnak a farostok, és felpuhul.

A műanyag után szerintem a rétegelt lemez a legjobb, de azt is vagy 5* át kell kenni mindenhol vizes alapú lazúrral.

Láttam már rozsdamantes acélból is, de az méregdrága, és nehezen alakítható. (világításnak, etetőnyílás, vezetékeket kivezetni, szűrőt kicsövezni, esetleg ventillátort beépíteni, stb.)


Egyébként meg ha az üvegtetőre rá tudsz tenni valami viszonylag esztétikus fénycső armatúrát, az is tökéletesen megfelel.

2011. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az előregyártott müanyagtető a legjobb jól is néz ki meg etetőnyílás van rajtameg pont rászabták de az űveg is jó lehet nekünk müanyag van!
2011. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

üveglap, plexi lap inkább, de nálam nincs tető,

minek az?


ha nem kiugrálós bolond halakat veszel, akkor nem kell tető

2011. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!