Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehetne megvédni a...

Hogy lehetne megvédni a kisguppikat?

Figyelt kérdés
az egyik guppim szülni fog nagyon szeretném hoyga kicsik túléljék mert kevés a hal.tudom hoyg vannak tenyészakváriumok de nem akarok venni egy csomó pénzért másikat ha nem védem meg őket valamivel akor vagy megeszi az akvárium többi lakója vagybeszívja a szűrő mit tegyek?
2011. jan. 18. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerntem a legajánlatosabb ha gyorsan elmész egy kereskedésbe és veszel egy szülőszobát. vagyis a kicsihalaknak egy biztonságos doboz szerűséget amit a vizbe beleraksz és a kishalakat belehalászgatod.
2011. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelj arra hogy sok búvóhely legyen a kicsik számára.Nem tudsz értük többet tenni.Nekem már van kb 50db.:)
2011. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem kell csinálni. Régen nekem is voltak guppijaim, soha nem tettem külön a kicsiket, mégis túlszaporodtak. Pedig kevés növény volt. Ráadásul az állatkereskedések nem veszik át, hirdettem akvarista fórumokon is, még ingyen sem kellettek senkinek. Alig tudtam megszabadulni tőlük. Szerintem hamarosan a tenyésztők fizetnek, hogy valaki vigye már el őket, mert annyi születik, hogy nincs hova tenni...
2011. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!
2011. jan. 19. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Keltetőt vegyél.
2011. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
külön tettem őket régebben.Meeghalt mind!ne csinálj semmit.
2011. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!