Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fűtőről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom hogy megvegyem vagy ne :) jó lenne mert ma behalt a fűtőm , és amit a csávó /nő árul olcsó és autómata :D meg persze hogy elhozza Bajára

A vízkő gond hogy rajta van? Tanácstalan vagyok :)


2011. jan. 21. 16:41
 1/4 gfero ***** válasza:
egy ilyen fűtő kb 3000 ft .ha nincs nagyon rárohadva akkor ecettel lejön
2011. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
40%
1000 Ft-ért akkor is megéri, ha fél év után behal. A vízkő egyszerűen lejön egy kis ecettel. A minősége az kérdéses, nekem nagyon régen volt hasonló magyar gyártmányú fix fűtőm, és egy hét alatt tönkrement, de lehet hogy ez szerencsésebb példány, eleve már üzemel egy ideje.
2011. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én adnék érte 1000 forintot.És ahogy írták, ecettel lejön a vízkő.Szerintem a hőmérséklet állító (tekerő) szerintem nem gond, hogyha egy kicsit nehezen lehet tekerni, mert ha valami probléma történne (pl: nekimennek a halak, dörgölőznek hozzá)akkor sem állítják el a halak.
2011. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hévíz nem egy top márka, nem tudom, miért érne 1000 forintot, ha egy hét múlva behal. Cserélni nem tudod, a fűtők pedig el tudnak használódni. Baján nem ismerek boltokat, de aquadepóban pesten például 2800 ft egy aquatic nature fűtő, fél év cseregaranciával.
2011. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!