Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengeri aksi. Még messze, de...

Tengeri aksi. Még messze, de azért lenne egy kérdésem a Kék ördögről?

Figyelt kérdés
Még nagyon messze van az, hogy nekem tengeri aksim legyen (mert persze egyszer majd szeretnék) de így unalomból elkezdtem nézegetni a halakat (Dick Mills - Akváriumi halak) és abban is a tengerieket. Nagyon tetszik a Kék ördög (Pomacentrus caeruleus). Ha van itt egy tengeri aksis, vagy aki ért hozzá kérdésem az lenne, hogy kb. mekkora aksiban tarthatnék ilyet? Bohóchallal össze lehetne rakni? Esetleg egy oldalt ahol megtalálom eme hal leírásait?
2011. jan. 21. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt ha lejjebb görgetsz akkor van egy kis leírás róla.

Mást nem találtam, de szerintem akvarista.hu tengeris fórumán tudnak neked segíteni. Vagy bármilyen tengeris fórumon. :)

2011. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello,


Én tartottam ilyet. Lehet együtt tartani bohóchallal minden további nélkül. Semmi "extrém" tudnivaló nincs róla, sima korallsügér. Néha territorális (főleg, ha párba áll), de mivel kis méretű a hősködésen kívül komoly bajt nem okoz.


Mivel egy tengeri akváriumnak a legkisebb ideális mérete 100-150 liter körül mozog egy KEZDŐ számára (lehet kisebbeket is az egész apróig, de az nem kezdő kezébe való), így ezt a méretet kell megcélozni.


Ha további kérdések izgatnak itt megtalálsz engem is és még sokunkat, sokkal több "értelmes" választ fogsz kapni, mint itt vagy bárhol máshol magyar nyelven:


[link]

2011. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első:

Az akvaristáról eljött mindenki 5 éve, aki nem volt 2 bites. Ott jobb nem is olvasni, akkora marhaságokat hordanak össze.

2011. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nagyon messze van, hogy nekem tengeris legyen. Túl tapasztalatlan és fiatal vagyok. Főleg, hogy most olvastam egy kis leírást a tengeri aksikról. :) de azért érdekel a dolog.
2011. jan. 21. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tisztában vagyok vele, én sem olvasom az akvarista fórumot, csak az adás-vételt ha szükségem van valamire, vagy el akarok adni valamit. De szerintem a tengeri egy kicsit komolyabb téma, valószínű szakszerűbben is válaszolnak, mint az édesvízi témában.
2011. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!