Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan talaj porszívózzátok...

Hogyan talaj porszívózzátok az olyan akváriumot, mint pl. Platypusé, ami tele van ültetve növényekkel, főleg az aljzat növényekre gondolok, nem okoznak nehézséget?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 12:36
 1/2 Platypus ***** válasza:
Leginkább kínlódva :) Nekem az előtér nem beültetett, hanem mohaszőnyeg van ráterítve. Félrehajtom és úgy takarítom. Hátul meg egy szimpla gumicsővel turkálok, a sűrű gazok közé egy rendes porszívó nem fér be. Egy komoly növényesnél ezt olyan erős szűréssel oldják meg, hogy a kosznak esélye sincs a talajba kerülni.
2011. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,hát én is így gondoltam,hogy nem lehet egyszerű.De megéri,mivel nagyon mutatós az akváriumod.Pont a tiéden gondolkodtam el ezen a talajporszívózáson,mert egy kisebb fajta dzsungel.
2011. jan. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!