Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Körülbelül mennyi időt tötötte...

Körülbelül mennyi időt tötöttetek olvasással, böngészéssel mielött halakatttartottatok?

Figyelt kérdés
ugy értem hogy mennyit olvastatok a halakrol.
2011. jan. 22. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én két hétig böngésztem az internetet az indulás előtt, és azóta is azt teszem. Az akvarisztika is olyan, mint sok minden más! Soha nem tudhatsz meg eleget róla, és ha beleszeretsz, egyszerűen vágysz az információkra halakról, növényekről, technikákról... mindenről!

Sok sikert a kezdéshez!

2011. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semennyit, mert hirtelen jött. De utána azonnal olvasni kezdtem.
2011. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyanez, mint az előző válaszoló (és egy halam sme halt még meg, sőt, ma születtek)
2011. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elolvastam két könyvet, és hetekig lógtam a GYIK-en.


Egy dolog az, hogy nem pusztulnak el az ember halai, és megint más az, hogy jól érzik magukat. (persze aki úgy látja, hogy az aranyhala milyen jól elvan egy 20 lityis akváriumban, annak ezt nehéz elmagyarázni -Nem rád céloztam kérdező,hanem ez egy gyakori konfliktus forás itt a GYIK-en-)

2011. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 20 éve halazok, 3 évesen még semmit nem olvastam, édesapámtól tanultam. Mostanában viszont akár órákat is olvasok, most egy 400 oldalas angol könyvön vagyok túl a kiszemelt új halfajjal kapcsolatban, amit tartani fogok.
2011. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. MURR miyen halat fogsz tartani?:)
2011. jan. 23. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Pseudomugil gertrudae a neve.
2011. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az nagyon szép hal megnéztem google-ba. :)
2011. jan. 24. 13:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is, most eléggé beléjük vagyok szerelmesedve :D Alig várom, hogy megérkezzenek.
2011. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D
2011. jan. 24. 17:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!