Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Negyven literes akviba hal...

Negyven literes akviba hal összeálitás?

Figyelt kérdés
légyszi irjatok.
2011. jan. 23. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint >>> összeállítás !!!!!!!!!!!!???????????? :P
2011. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ahaa. xĐ
2011. jan. 23. 14:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Írd be a GYIK keresőjébe: akvárium

Meg fogsz lepődni !!!!!!!!!!!!

2011. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
?
2011. jan. 23. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Az elevenszülők közül ajánlanám a guppy-t,platty-t,xifo-t.

Mindezt egy helyen.Vagy a labirintkopoltyúsokból a mézgurámit,nagyon aranyos kis hal,szép a szine.De ebből csak egy pár,melléjük pedig tehetsz az előbb felsoroltakból,vagy pedig kék neonhalból 6-8 darabot.

A sziámi harcoshal hímje is nagyon szépet mutat,én e mellé mellé guppykat tettem,mindenféle szinűt.

Fenáklakó halak közül a corydoras aeneust ajánlanám,de a kuli-kuli is aranyos.Nekem még arany ancitruszom van mellettük,tetszik a nem mindennapi színe.

Nagyon szépet mutat még a galaxy razbóra,s mivel nem nő nagyra,csupán 2-3 centisre,ebből kisebb csapatot is tarthatsz,10-15 hallal,e mellett pedig szerintem különösen jót mutatna egy sziámi harcos,vagy egy pár törpegurámi..

2011. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

szija

köszi a válaszokat.

2011. jan. 23. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:
szívesen!
2011. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Platypus ***** válasza:

Plattyt, xifót és ancit egyáltalán nem ajánlott 40 literben tartani. A xifó és az anci eleve túl nagy, a plattiból meg egyszerűen nem fér el elég egy rendes csoporthoz. Ekkora akváriumba törpehalakat ajánlott tartani.

Törpe fogaspontyocsa, guppi, endler guppi, törperazbórák, Galaxy dánió, Otocinclus harcsa. Lehet melléjük garnélákat rakni, például red cherry, amano.

2011. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Doruss ***** válasza:

Guppikat, neonhalakat tarthatsz benne, együtt is tarthatók, de neonhalból egyszerre kell legaláb 8 darab, és akkor guppiból csak kevesebbet lehet.

Meg vehetsz bele csigákat, algaevőket...

Egyébként neonhalból van fekete, vörös és kék neonhal is, ha mindegyikből veszel párat, akkor szépen összejön egy raj és szép színes lesz az akváriumod. :)

2011. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!