Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pakisztáni díszcsíkom miért...

Pakisztáni díszcsíkom miért ugrál?

Figyelt kérdés
27-28 C°-os a víz.Éjszaka azt hittem, hogy a gurámik vergődnek, de most észrevettem, hogy a csík fele kint van az akváriumból és ugrik egyet.Ezt miért csinálja?(Nagyon idegesítő éjszaka...olyan mintha egy halastó mellett aludnék)
2011. jan. 24. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha javasolhatom, aludj hálózsákban és akkor majd arról fogsz álmodni, hogy nyaralsz, kempingezel,

vagy csak egyszerűen add el a halat :)

Feladsz egy hirdetést expresszre, hamar elviszik.



Nálam csak tücskök ciripelnek éjjel, mert a kaméleont azzal etetem. A csincsilla is éjjel aktív, a ketrecben tekeri a mókuskereket ezerrel. Az akváriumokban a szűrők csobognak, mellette a számítógépek zúgnak, persze hogy be vannak kapcsolva éjjel is. A lakásunkkal szemben pedig van egy szórakozóhely, ahonnan kijőve a fiatalok hajnal 2-4 óra között, a szerelmi életüket az utcán ordítozva élik le. De mi bemegyünk a másik szobába, becsukjuk az ajtót, és ott kicsit halkabb minden...feltéve ha barátom nem hagyja bekapcsolva a hifit, mert akkor a hangfalak sisteregnek közvetlenül a fülembe, de természetesen ezt is ki tudom kapcsolni :)

2011. jan. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Holnap, vagy holnapután túl adok rajta...gurámikkal együtt.Ők meg "vergődnek", kergetik egymást, de már annyira, hogy félek, hogy bezúzzák az akvárium üvegét.Akkorákat koppannak, hogy még én is megijedek néha.
2011. jan. 25. 17:49
 3/4 gfero ***** válasza:
a pakisztáni díszcsíkok nagyon okos halak még a gazdájukat is felismeri.de ez egy éjszakai hal ami nappal általában alszik és este virul ,min aksi ami kel neki 120 liter.van egy furcsa szokása hogy kattogó hangot ad ki mivel a száján szívja be a levegőt és a kopoltyúján préseli ki .én szeretem őket
2011. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
220-ban van, és nem értem, hogy miért ugrál...
2011. jan. 26. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!