Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mire hazaértem a bettámmal az...

Edi0617 kérdése:

Mire hazaértem a bettámmal az állatkereskedésböl elpusztult. Pedig annyira szép volt. Szerintetek ha visszaviszem és megmutatom nekik mert nem tudom hogy mi lehetett vele van rá esély hogy a bolt ad egy másik halat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 22:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen.Mennyi idő alatt értél haza??
2011. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
kb 20 perc!De nem az én hibámbol történt.szerintem
2011. jan. 24. 22:46
 3/20 A kérdező kommentje:
meg kocsiba vittem nem gyalog a hidegbe
2011. jan. 24. 22:47
 4/20 Mandula11 válasza:
Nem igazán tudod bizonyítani, hogy tényleg az az a hal-e, amit ott vettél.
2011. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 gfero ***** válasza:
elvileg sók komolyabb boltban ha 3 napon belül meghal és vissza viszed persze lefagyasztva becserélik .vagyis ahonnan én vásárolok ez a szokás .meg kel érdeklődni .ez lehet hogy azért van mert régi vásárló vagyok de nem hiszem
2011. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Vízben vitted haza? Ha nem volt vízben, simán megfulladhatott, amíg hazaértél.
2011. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Vizbe vittem persze.Abba rakták bele a kereskedésbe.Máshol miskolcon sehol nm láttam még ilyn bettát meg ennyiért,Meg fog ismerni a lány szerintem és a halat is remélem,meg az is hogy rendesek lesznek velem.
2011. jan. 24. 23:08
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy meghalt? Nem lehet, hogy csak alszik?
2011. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Élő állatra általában nincs garancia. Ha elpusztul nem lehet reklamálni.
2011. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ááá, utolsó, ez kemény volt:D Szerinted egy halat hogy lehet még hazavinni, ha nem vízben? Szerinted a kisállat kereskedésben a kezébe nyomnak egy csupasz halat? :D

Egyébként nem tudom mi történhetett, sajnálom. Egy próbát megér, szerintem nem fognak szívózni, végülis nem nagy tétel egy hím betta. Ha van lehetőséged, menj el a terraplaza kiállításra, na ott lesznek csak igazán szép betták :)

2011. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!