Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikorra várhatóak a kis...

Mikorra várhatóak a kis plattik? Mennyi idő telik el 2 szülés között?

Figyelt kérdés
Tavaly december 28.án volt az első szülése.Ha 30 naponként várható akkor elvileg ma kellene,de olvastam 4-5 hetet is.Már 25.-én este elkülönítettem,de még semmi.Rakjam vissza?Nem tudom mit csináljak,de ugye a szülöketrecben nem olyan nagy a mozgás tere.Viszont nem szeretném ha a kishalak táplálékul szolgálnának a többi halnak.
2011. jan. 27. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A 4-5 hét az helyes, tehát a napokban bármikor szülhet.
2011. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is tartok plattikat,és tudomásom szerint 6-8 hetes terhesség után adnak új életet az ivadékoknak.Nálam ez eddíg kb. így is volt.Ha nem szülőketrecbe,hanem egy külön kis akváriumba rakod egy kicsit melegebb vízbe,akkor meggyorsíthatod a szülést.Én így csinálom,és még eddíg mindenki megmaradt,beleértve a piciket is.
2011. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Reggelre megszülettek a kicsik!Ha jól számoltam 15-en vannak!Végül is 31 nap telt el a 2 szülés között.
2011. jan. 28. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!