Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Úristen, a halam valamit húz...

Úristen, a halam valamit húz a szájában, mi lehet? :O

Figyelt kérdés
most jöttem haza és vettem észre, hogy a nőstény guppim húz valamit a szájában. Hosszú és barna, zt hittem valamilyen növény esetleg amit megtalált de nem tudott lenyelni és megpróbáltam kiszedni a szájából. Aztán ahogy közelebbről emgnéztem nem is biztos, hogy a szájában van benne és akár valami féreg is lehet vagy mittudomén. Mert az egy szárából állnak ki más kis szárka is. Pfúj, mi lehet az? Hogy szedjem ki?
2011. jan. 28. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki hálóval, óvatosan és egy csipesszel távolítsd el. De gyorsan, mert meg tud fulladni tőle. Ürülék, növény, szűnyoglárva, bármi lehet, ne ezzel foglalkozz.
2011. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet mert így nem tudom elképzelni mi lehet
2011. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké, kiszedem valahogy, bár csipeszem az nincs
2011. jan. 28. 14:27
 4/11 anonim válasza:
szemöldök csipesz :-) evvel szépen meg tudod fogni azt az izét
2011. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, azzal szedtem ki, sikerült. nem tudom mi ez az izé de eléggé undorító :S
2011. jan. 28. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Csinálj róla képet, kíváncsi vagyok mi lehet az. Nem lehet, hogy egy növénynek egy gyökérdarabja?
2011. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de, lehet, nem tudom. már kiszedtem, msot csak egy csík, mert vizes, ha belerakom a vízbe akkor ugye látni az egészet jól. mindjárt belerakom egy pohár vízbe és lefotózom nektek
2011. jan. 28. 14:43
 8/11 A kérdező kommentje:

hát, beleraktam vízbe, de már nagyon megszáradt kinn és nem "terült szét" úgyhogy valószínűleg növénygyökér. vagy nem tudom, de ezen a fotón nem nagyon lehet látni jól, hogy mi is ez. a guppi szájában jobban lehetett


[link]

2011. jan. 28. 14:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínűleg valamilyen növényi rész lehet.Nekem egyszer egy hajszál lógott a guppimból.Elmentem nyaralni és anyukámra bíztam, aztán amikor hazajöttem akkor láttam, hogy mi van vele.Kb 2-3 napja lehetett benne, mert le volt nagyon lassulva, alig úszott.Azóta is vígan úszkál :)
2011. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Akkor happy end lett mindkét story!


Örülök!

2011. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!