Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebben mit lehet tartani?...

Ebben mit lehet tartani? (Többi bent)

Figyelt kérdés
Olvastam, egy oldalon, hogy 1.5 literes nano akváriumot is adnak el.Mi a francnak elég az ekkora hely?
2011. jan. 31. 22:44
 1/7 Platypus ***** válasza:
100%

25 db vízibolhának.

Ez nem is nano, hanem úgynevezett piko akvárium. Mániákusok szoktak azzal szórakozni, hogy miniatűr növényeseket raknak össze pár liter, egyes esetekben pár decis edényben, természetesen állatok nélkül. Komoly technikai kihívás egy ilyet működőképesen tartani. A fotózáshoz szoktak belerakni 1-2 garnélát, ami miatt sokan úgy gondolják, lehet egy ilyenben garnélát tartani.

2011. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh...Köszi Platypus. De ilyenbe hogy lehet szűrőt rakni? (Külsőt áramalá rakod és már nincs is víz benne:D)
2011. jan. 31. 22:55
 3/7 Platypus ***** válasza:

Nincs az a szűrés, ami megoldható egy ekkorában. Esetleg berakod a csöpögő csap alá :) Naponta szoktak egy ilyenbe vizet cserélni, még úgy is hogy csak növény van benne. Esetleg pár csiga.

Sajnos van még egy funkciója ezeknek a vackoknak, Bettát árulnak benne. Emiatt sokan azt hiszik, lehet Bettát tartani ekkora helyen.

2011. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úr isten... Betta 1.5 literben? Meg sem tud fordulni, nem hogy még úszkálni....
2011. jan. 31. 23:15
 5/7 Platypus ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mwpizFF8nfo

Nálunk szerencsére még nem árulnak díszhalakat a teszkóban.

2011. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na az a nem semmi.... Wal-Mart bazzeg, gyönyörű...
2011. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ahol én vásárolok ott is ilyen kicsibe vannak a betták. amikor mentem kaját venni csak 1 volt ilyenbe, megesett a szívem rajta, meg is vettem. azóta a 60 lityós akváriumom vörös szépsége :)

mikor múltkor mentem ivadéktápot venni valami borzalmasta láttam. egy növényes akváriumban sorba kötött zacskókban 4-5 db betta hím volt külön-külön. tehát a zacskó meg volt csinálva, hogy legyen rajta 4-5 db kis gömb rész abba voltak a betták. a 2. meg volt halva :( szegénykém. nem értem miért voltak zacsiba. van egy csomó üres akváriumuk

2011. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!