Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez mennyire jó a növénynek?

Ez mennyire jó a növénynek?

Figyelt kérdés
Ha növényt a melegítő mellé telepítjük és ha a melegítő beindul akkor a növényt zavarja a meleg?
2011. febr. 1. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

bocsi de erre én is kíváncsi vagyok!

Amúgy annyira nem értek hozzá, de akkor oda olyan növényt kell telepíteni, ami bírja a strapát. De ez csak személyes vélemény, majd kijavítanak a többiek, ha baromságot mondtam:)

2011. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Milyen növényre gondolsz?
2011. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pár képet csináltam telefonnal (nem olyan jó a minőség) a nevét sajnos nem tudom,de ez van a melegítő mellett,ha valaki tudja a növény nevét akkor segítene :)

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 1. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Valisneria a neve.

[link]

Nem a legjobb a fűtő közvetlen közelébe rakni, egy jópár centit hagyj rá.

2011. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És jávai mohát lehet a közelébe rakni,mert azt hallattam hogy nagyon alkalmazkodó,és könnyen tartható!
2011. febr. 1. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a valisneriát is a közelébe rakni, de néhány centit hagyj rá mindenképp. Egyik növény sem bírja ki a közvetlen, nagy hőt, illetve a gyakori hőingadozást. Ha 5 centivel elé rakod, akkor is el lesz takarva, nem kell azt teljesen rányomni.
2011. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában a növényeknek nem tuljó a höingás mivel neki mindig kb. egyenletes hömérségletkel tehát nem ajánlot
2011. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!