Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS. Mit ajánlanátok?

SOS. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
most csak egy negyven literes aksim van. de apa aztmondta hogy kaphatok nagyobbat a tetőtérbe. megkérdeztem hogy elbirna e kn 200 kilot aztmondta igen. szerintetek kérjek? mert ő aztmondta hogy kaphatok nagyobbat.. és ha igen mekkorát ?
2011. febr. 1. 19:57
 1/7 anonim válasza:
Hat akkorat kerjel amit el is tudsz latni.De szerintem ha kezdo vagy akkor a 40 literes is eleg.
2011. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom ezt igy mondani h kezdő vok. lassan két éve lesz meg. vagyis na nemtom. xĐ
2011. febr. 1. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ, hogy eltudod-e látni, hanem el tudod-e rakni olyan helyre...Most én is vehetnék egy 1000 litereset, de minek? Hova rakom? (Csak az udvaron férne el...)
2011. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gfero ***** válasza:
100%
egy 200 litereshez már komolyabb berendezés kell oda már kell a belső meg külső szűrő is meg egy 200 w-os fűtő meg ha beszámoljuk a világítást is össze gyűl egy pár kw.ez mint pénz kérdése ha megengeditek magatoknak akkor hajrá minél nagyobbat .
2011. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés köszönöm amugy kb egy 100 literesre gondoltam
2011. febr. 1. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ezt nekem kell tudnod, hogy mekkora fér el. Csak azért nyáron figyelj oda nagyon a hőmérsékletre, mert a nap egész nap süti a tetőt, és hamar meleg lesz.Ebből adódóan hamar bekövetkezik a baj (Víz 40fok halak 0...).
2011. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

96-112 Liter az kb jó méret.


[link]


Szerintem a 112-esnél az ha azt nézem, hogy van a saját súlya + kavics + vasfa + víz, így lesz max 200 kilós. Több remélhetőleg nem. Ha nem raksz bele fél tonna követ.

2011. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!