Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 200l akváriumba simán 1db...

Zsirkrat kérdése:

Egy 200l akváriumba simán 1db zacskos harcsát teni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Zacskós harcsát?
2011. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
18%
2001 akvárium kicsit sok. Nagyon apróra kell vágnod szegény halat, hogy mindbe jusson.
2011. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Pazarlás, amikor egy liter vízben is ki tudod olvasztani.
2011. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Frontosa ***** válasza:

Igen.

De biztos zacskós harcsát szeretnél? Úgy tudom mérges tüskéi vannak, és életveszélyes lehet ha megszúr. Ha nem jól tudom akkor bocs. Egy ismerősömnek volt 1 pár 300 literben és hát nem sűrűn nyúlkált az akváriumban, mikor feljöttek kajáért. =)

Üdv,

2011. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:

[link]

Erre gondol. Szerintem egy ilyen hal bajosan elégíti ki a mozgásigényét még az előírt 280 literben is. Szűrés és vízminőség szempontjából elég a 200 liter egy halnak. Biztos, hogy egy ilyen veszélyes halat akarsz tartani? Szerintem kinézetében alig különbözik egy törpeharcsától. Egy törpeharcsának is kell pár év, hogy kinőjön egy 200 literest, és akkor tiszta szívvel visszaengedheted oda, ahonnan fogtad és hozhatsz helyette másikat.

2011. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vá elég ronda :S
2011. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs azzal nagy baj, azért annyira nem veszélyes.

viszont inkább zsákos harcsaként ismerik, szóval ne lepődj meg, ha mások így hívják.

2011. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!