Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 21 literes akváriumba milyen...

Eternal-life kérdése:

21 literes akváriumba milyen halakat érdemes tartani?

Figyelt kérdés

Eddig egy platti van benne, próbáltam tenni mellé hím bettát de megtámadta a plattit ezért külön vettem, az akváriumba van levegőztető és szűrő is (fan filter fan mikro), kezdő akvarista vagyok ez lenne az első akváriumom apám ért hozzá neki régen volt, akart nekem venni 120 litereset de szerintem egy 21 literessel kezdek.

Az aljára vettem kavicsot illetve növény.


2011. febr. 2. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a platti mellé vegyél még néhányat meg egy alganyalót és jól is van.
2011. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, de aki ért a halakhoz, az tudja, hogy 1 plattit nem tartunk! És 21 literessel nem érdemes kezdeni, az nagyon kevés halnak jó, és nehezebb fenntartani is. Vegyétek csak meg a 120 literest, azzal már lehet mit kezdeni. A betta is mehet majd a 120 literesbe, sok növénnyel, búvókkal nem fog senkit bántani. A platti igényei pedig:

[link]

2011. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De én egy kis akváriumot szeretnék.

És valóban apám is mondta hogy több platti legyen, szerintem ha a víz keménységét és a hőmérsékletet betartom nem fog gondot jelenteni a méret.

Szerintetek ez így jó lesz?

2011. febr. 2. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, 21 literesbe nem lehet halat tartani. Ha kicsi akváriumot szeretnél, akkor foglalkozz pár évet akvarisztikával, és utána talán életben tudsz tartani egy nano akváriumot. Akkor is max garnélákat fogsz tudni tartani benne. Halat ebben NEM LEHET!
2011. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gfero ***** válasza:
100%
háromsávos törpeszájú halból 5 darabot .a plattinak nagyon kicsi
2011. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A plattit vidd vissza állatoshoz, és vegyél helyette ezekből valamit, ezek mini állatok


[link]

[link]

2011. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!