Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 31 literes akvárium elég a...

31 literes akvárium elég a kishalak nevelésére? (guppi, platti, xifo) És amikor elérik azt a méretet amikor nem bántják, és nem eszik meg a nagyok akkor át teszem a nagy akváriumba a többihez.

Figyelt kérdés
Mennyi idős korukba lehet a többihez berakni a kicsiket?
2011. febr. 4. 12:22
 1/4 gfero ***** válasza:
100%
kb 2-3 hónapos korukba át lehet őket tenni de először csak egyet tegyél közéjük és 1 napig figyeld hogy viszonyulnak hozzá a nagyok ,addig elvannak a kicsibe csak vigyáz a víz minőségére mert nagyon érzékenyek rá
2011. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké, vigyázok a vízminöségére és teszek bele nekik egy jo adag jávai mohát is , és májmohát.


köszi a gyors választ. :)

2011. febr. 4. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapos koránál semmit nem nevelgettem még tovább külön, soha nem volt baj. Persze csak elevenszülős akváriumba kerültek be, ha nagyobb halakat is tartasz, még várhatsz még egy kicsit. Csak arra figyelj, hogy ne férjen a szájukba, akkor nem bántják.
2011. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tartok nagyobb halakat csak eleven szülöket, csak egy pár kis anci van még, és még régen kb egy éve vettem egy db rozsás diszmárnát , és azota meg van.
2011. febr. 4. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!