Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudom már sokan tették fel a...

Tudom már sokan tették fel a kérdést de azért én még 1x megkérdezem a nőstény betta biztos hogy nem támad? Csakmert én elég sokszor látom hogy támadja a himemet :S (3nőstény 1 him van együtt meg a többi hal)

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Mekkora akváriumban tartod őket?

Nekem nem volt még nőstény bettám, csak hím. A halaknál is előfordulhat agresszív hal,pl.én nekem voltak guppiaim, teljesen nyugodtak voltak soha nem bántottak egyetlen akváriumi lakot se. Vettem aztán még hozzájuk 2-3guppit a kereskedésbe, de azok annyira agresszívak voltak hogy neki mentek minden halnak...pedig nem voltak kis helyen.

2011. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én bettát nem tartanék semmivel együtt
2011. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

a himem kiskora óta együtt van a halakkal 22en vannak összesen (guppik,betták,lazacok,neonhalak) és az akvárium 70 literes

a him egyébként teljesen békés legalábbis eddig nem tapasztaltam hogy agressziv lett volna

2011. febr. 4. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:
ha eddig együtt voltak akkor miért lenne gond ha továbbra is együtt maradnak? :D
2011. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
azért mert a nőstények eddig nem voltak csak most vettem őket és piszkálják a himet
2011. febr. 4. 13:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 220 literben tartok együtt más halakkal egy nőstény és egy hím bettát. Semmi jele a rivalizálásnak.Legyen sok növény, és búvóhely.
2011. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ugy ebben a 70 lityóban van most nekem 3fantom lazac, 3 cloumbia lazac , 4nőstény 3 him guppi, 4betta ,5neonhal kb még mennyi halat lehetne belerakni? (guppit) vagy már nem igen kéne belerakni?
2011. febr. 4. 14:37
 8/13 Platypus ***** válasza:
Mennyire vagy benne biztos, hogy tényleg nőstények? Láttad már rajtuk a "nősténycsíkokat"? Hímet támadó nőstényről még sose hallottam.
2011. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
alapból kékek és ha külön rakok 1et a himmel akkor semmi és ilyen fehér-szürke lesz az oldala és ilyen 1-2 vizszintes fekete csik jelenik meg rajtuk
2011. febr. 4. 14:43
 10/13 A kérdező kommentje:
és mindegyik nősténynek óriási hasa van
2011. febr. 4. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!