Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez hogyan történhetett meg?...

Ez hogyan történhetett meg? (Több lent)

Figyelt kérdés
Az egyik féléves guppimon ma vettem észre, hogy hím.Teljesen nőstény kinézete van, és gonopódiumot észleltem rajta.Szóval szürkés test, és csak a farkúszója színes, nem fátyolos.
2011. febr. 5. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Tegyél képet!:)


Guppinak már annyi variációja van, hogy én már mindent el tudok képzelni! :)

2011. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
50 darab képet csináltam róla, de mind elmosódva...próbálkozok tovább.Ha nem jön össze akkor a ténylegesen nőstényről rakok fel képet, ami ugyanúgy néz ki csak gonopódium nélkül.
2011. febr. 5. 15:47
 3/10 A kérdező kommentje:
[link] nem a legjobb minőség
2011. febr. 5. 16:31
 4/10 Platypus ***** válasza:
Biztosan guppi? A szúnyogirtó fogasponty nagyon hasonló faj, de ott a hím se színes.
2011. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztosan guppi, mivel saját tenyészetemből van.Arra számítottam, hogy majd lesz belőle szép kicsi.De amikor ma megláttam, azt hittem, hogy elájulok :D
2011. febr. 5. 18:42
 6/10 gfero ***** válasza:
én arra gondolok hogy nagyon ritkán az elevenszülő nőstények az első szülés után nemet változtatnak esetleg nálad is ez történt
2011. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de hiszen ő még nem szült. erről a nemváltásról is csak a xiphoknál hallottam
2011. febr. 5. 19:41
 8/10 gfero ***** válasza:
nemváltás a guppiknál is előfordul.nem lehetséges hogy nem vetted észre hogy megszült?
2011. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Terhességi foltot sem láttam rajta, és a hasa is ugyanakkora mint eddig volt :D
2011. febr. 5. 22:25
 10/10 anonim ***** válasza:
a vadon befogott példány szokott még szürke lenni de guppit behozni érdekes lenne ,vagy tényleg nemet váltót
2011. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!