Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ponty és Amur horgászat, de...

Ponty és Amur horgászat, de főként ponty?

Figyelt kérdés
Milyen szerelékkel és hogy érdemes felszerelni egy Pickert és egy Feedert ahoz, hogy tudjak egy jót Ponty-Amurozni?Én a finom szerelék híve vagyok, mivel egyszerű és könnyű elkészíteni. Kíváncsi lennék, hogy hanyas horog, milyen damil lenne a legmegfelelőbb a számomra. A tó mélysége kb 2 méter és rengetek Nyurga van benne 2-10 kb között, de főként 2-3 között mozognak, az Amurok viszont nagyon 6-7-től kezdődnek.
2011. febr. 6. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még kiírni, hogy viszont akadós az alja.
2011. febr. 6. 14:37
 2/6 anonim válasza:
100%
Ahol ekkora halak vannak mindenképpen feedert használj, a picker egy 8as amurhoz gyengécske, illetve meg lehet vele fogni de egy darabig el fog tartani, énis fogtam vele már 7es amurt és 2 órát fárasztottam(vagy ő fárasztott engem)! Szerintem szokásos feederkosaras megoldást válaszd és ha tényleg nagyon akadós akkor lebegtesd a csalit mondjuk pufival vagy puffasztott rizzsel(nemtudom h mi a kedvencük az ottani halaknak)! Ilyen halak mellett is érdemes azért az átlagosnál finomabb szereléket összerakni ilyenkor még igencsak érzékenyek, az amur szerintem ilyenkor halott ügy! Én 20-as 22-es főzsinórt és 18 as előkét választanék, de mindenképpen jó minőségű, nagy szakítószilárdságú legyen
2011. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
helyes a válasz
2011. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tigrismogyorót és a pálinkás kukoricát nagyon szeretik. A tó úgymond 2 részből áll, de nincs elválasztva. Van egy nagy tiszta rész, part mentén nagyon kevés nád. Eredetileg itt voltak az Amurok, de átmentek a tó másik részére a nádashoz.És még annyit szeretnék kérdezni, hogy gubancgátlócső kell?
2011. febr. 6. 19:29
 5/6 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm a választ!
2011. febr. 6. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp gubancgátlóval csinálnám..



Én a legtöbbet spiccezek mivel a szigetvári amáspatakra majdnem minden nap amikor tudok lemegyek ha kimegyek nagyobb tavakra ott fenekezek.

2011. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!