Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit eszik a leopárd botia,...

Mit eszik a leopárd botia, vagy zebra?

Figyelt kérdés
Nem csíkos hanem foltos, fekete-fehér és a barátomé, csak még nem láttuk enni. A többiek kaptak sügérkaját, meg szunyoglárvát, de ő nem tudom mit evett, volt benne csiga is, hát talán azt, de az már szerintem elfogyott.
2011. febr. 7. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a csigát kifejezetten kedvelik, azokat már biztosan megette. Egyébként mindenevő, megeszi a szúnyoglárvát, tubit, haltápokat, zöldségeket. Érdekes halak ők, talán nem akar előttetek enni, szégyellős :)
2011. febr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, lehet hogy evett, csak nem láttuk :D

gondoltam dobálok még be algatablettát is, az is van, csak még nem próbáltam hogy ahhoz mit szól

2011. febr. 7. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Murr:

Nekem is van leopárd botiám, és eltüntek a csigáim. csigaházzal együtt eszi a meg a csigákat?

2011. febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát lehet mert itt is eltüntek, mondjuk most még nem kapcsolódott fel a lámpa, így nem sokat látok :)

Majd később megnézem jobban.

2011. febr. 7. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A csigaházat nem eszi meg vele.Nekem a pakisztáni csíkom fogyasztotta el őket :D
2011. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!