Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetszik az akváriumom?

Tetszik az akváriumom?

Figyelt kérdés

Annyian kérdezték már meg itt, és ahogy láttam kaptak elég sok tanácsot, hogy mit, hogy kellene inkább. Gondoltam én is felteszem! Az akvárium egy kezdő műve:P szóval nyugodtan írjátok le, ha valami hibádzik!

[link]


2011. febr. 7. 19:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
a képet telóval csináltam, szóval nem a legjobb minőség...
2011. febr. 7. 19:51
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 2003 óta van akváriumom. Szerintem jó.
2011. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Platypus ***** válasza:
100%
A fénykép nem túl fényes minőség, de amit ki lehet belőle venni, az esztétikus és rendben van. Az a fatörzs vagy micsoda egy kicsit zavaróan félbe van vágva. A helyedben ültetnék rá valami növényt, pl, Anubias nana-t, ez a faj ki is nőhet a víz fölé.
2011. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igen igen, tervezek mohát, vagy valamit a tetejére, voltam is ma az állatkereskedésben, de nem volt sajnos
2011. febr. 7. 19:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, részemről ötös, csak így tovább! Néhány növény még elfér, de a legjobb úton haladsz.
2011. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép.Gratulálok!Kifejezetten tetszik.:) Ugye műnövény nincs benne?
2011. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm:):)

valóban pl. hátra még jöhetnének majd magasabb növények, meg ugye amit írtam, majd mohát szeretnék a fára!

2011. febr. 7. 20:34
 8/20 A kérdező kommentje:
nincs benne műnövény becsszó:)
2011. febr. 7. 20:39
 9/20 A kérdező kommentje:

ami eszembe jutott: ha veszek olyan növényt, ami megtapad a fán, akkor azt oda kell rögzítsem, ameddig meg nem fogja magát?

Olvasva a válaszaitokat más kérdéseknél, a ti tanácsaitokban jobban bízok, mint a boltban az eladókéban:P

2011. febr. 7. 20:51
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó az akid, ügyes vagy :)


Hát Jávai mohát, vagy anubiast rá lehet kötni vasfára damillal. Akár cérnával is, ha nincs otthon damil, csak a cérna az olyan 2 hónap és lefoszlik. Damil jobb.

2011. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!