Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell kifőzni a tengeri...

Hogyan kell kifőzni a tengeri kagylókat? (akváriumba szeretném tenni, de nem valami tiszta, halürülékes, stb. és félek, hogy ártana a díszhalaknak)

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél bele mászvázas kagylót, mert keményíteni fogja a vizet. Inkább csak mosd le domestos-szal, aztán tedd az aki mellé, elé, köré, bárhova csak nem bele.
2011. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mészvázas, bocs, elírtam
2011. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha egy kicsit átsúrolod(persze tisztítószer nélkül) majd leforrázod egy kicsit.Így nyugodtan mehet az aksiba.Ha csak nem rakod tele az egész akváriumot kagylóval akkor nem fog gondot okozni a víz keménysége.Nekem is több tengeri kagyló van az aksimban és eddig gond nélkül ott voltak.
2011. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felforraltam vízben, tettem bele egy kis ecetet is, meg próbáltam ecetes szivaccsal súrolni, de egyáltalán nem lett tisztább.
2011. febr. 10. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már fel is forraltad és át is súroltad akkor mehet az akiba.Nem fog gondot okozni.Ha forralással és súrolással sem jött le a kosz, akkor az akváriumban sem fog leázni róla semmi.
2011. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!