Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Írnátok olyan halakat amik...

Írnátok olyan halakat amik megeszik a halnak és csigának az ürülékét? Na azt akarom mondani hogy ami ürüléket és normális hal eledelt is eszik vagy csak ürüléket.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Egyik hal sem eszik ürüléket... Amire te gondolsz, az a páncélos harcsa, de ő is a kajamaradékot eszi az aljzatról, és ő is ürít. Hetenre részleges vízcserével neked kell leszívnod a talajról az ürüléket. Aztán ha gondolod, megeheted...
2011. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gfero ***** válasza:
nem tudok ilyen halról de ha találsz mond el nekünk is kíváncsi vagyok
2011. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) Nem te vagyok Murr. :) Én se tudok sajnost de valami lyen hal is létezhetne nem pedig csak kényes halak. :) DE mondjuk én szeretem őket de ti azért prok vagytok hozzám képest. :)
2011. febr. 8. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
Ki kell, hogy ábrándítsalak, ürüléket csak nagyon egyszerű élőlények esznek, rovarok, alsóbbrendű rákok, gombák, és baktériumok. A díszhalak nem képesek arra, hogy egy másik hal mocskából fenntartsák magukat, vagy hogy egyik hal takarítson a másik után. Az akváriumban NEKED kell takarítani a halak után, és minőségi kajával etetned kell a halakat, máshogy nem működik.
2011. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 balazs20110110 ***** válasza:

Hát,ha erre lusta vagy akkor lehet rossz hobbyba kezdtél:).

Amúgy esetleg ez a csiga segíthet a talaj tisztításában,DE ő sem az ürüléket eszi..

2011. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!