Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi mehet hozzájuk ugye?

Guppi mehet hozzájuk ugye?

Figyelt kérdés

Mollyk, xiphok, Plattik, hím Betta, és algázók mellé tehetek Guppikat? 125L

És ez az arány jó lenne? 1 pasi, és 4 csaj


2011. febr. 10. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Hím betta elég valószínűen szétszedi a fátyolos guppi farkúszókat.De az arány jó.Úgy is elszaporodnak.
2011. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
akkor a Betta miatt inkább ne kockáztassam meg igaz?
2011. febr. 10. 21:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mehet bele a guppy.Ja,biztos el fognak szaporodni,nálam két nagy nősténytől születtek kishalak,nem ették meg őket a nagyok,így lett 2 generációból kb 90 db guppy...amiket később elcseréltem a halasboltban mindenfélére :)
2011. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 gfero ***** válasza:
88%
a betta nem bántsa a guppikat és ekkora akváriumba vehetsz mellé 3 nőstényt de vigyáz hogy ne telepítsd túl az akváriumot.a mollyk nem kellenének oda
2011. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
tyűű az igen:P de nem baj, biztosan eltudom ajándékozni majd a kicsiket
2011. febr. 10. 21:16
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálam az akváriumban van guppy,szifó,platty,meg betta hím.Eddig nem volt gond.Kb 20 hím guppym van,és csak egyszer vettem észre,hogy az egyik meg van tépve,lehet a betta volt,nem tudom.A többinek semmi baja,egyiket sem bántja.
2011. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt ajánlanám, személy szerint, hogy vagy betta, vagy guppi =) (Esetleg, ha endler guppikat raksz bele. Nem fátyolos úszóik vannak.)
2011. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ha választanom kell, akkor a Betta. Ő már itt lakik, és ő volt itt előbb:)
2011. febr. 10. 21:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, nőstényeket is tehetsz mellé. Nekem is van 1 szép piros-fehér nőstényem (Látszólag koronás, de lehet, hogy csipkedés áldozata :D)
2011. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Egyes betták valóban hajlamosak bemérgesedni egy-egy fátyolos úszó miatt. 125 liteben viszont elegendő területe van, ha megfelelően be van növényesítve az akvárium, akkor minimális az összetűzés kockázata. Nem lehetetlen, de szerintem nyugodtan megkockáztathatod, főleg, hogy egy hím lesz csak.
2011. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!