Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy cserélsz sos vizet ha...

Hogy cserélsz sos vizet ha nincs pihentetett félrerakva?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 20:44
 1/4 gfero ***** válasza:
100%
veszel tetra aqua safet ,de evvel is kellene várni vagy 1-2 órát vagy teszel vizet egy vödörbe és beleteszel egy levegőztetöt ,porlasztót és hagyod kb3-4 órát és mehet az aksiba.de ez csak részleges vízcserénél ajánlott kb25%
2011. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 11. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában ha vizet akarok cserélni, de nincs vizem félretéve, akkor félrerakom aznap. Aztán csak másnap cserélem. Engem nem kerget a tatár. Nincs olyan, hogy azonnal muszáj. Ráér az másnap is.


Mondjuk régebben volt, hogy nem tudtam elég vizet félretenni, hát akkor egy kis csapvizet is kaptak pluszban. Mondjuk 10%-ot, de ebből nem volt baj.


Most meg már van egy 30 literes hordóm és abba is tudok vizet félretenni, meg vödröm is van 3db, szóval az már úgy mindenképpen elég.


A hordót ha telerakom vízzel, az ott van a fürdőben, hát akkor megemelni már nem lehet, de egy kisebb vödörrel ki tudom merítgetni belőle a vizet aztán viszem úgy a szobába.

2011. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
Nem pihentetem a vizet, JBL biotopolt öntök bele és azonnal megy az akváriumba. Nyár óta nem hullott el egy halam se, és az is a meleg miatt történhetett.
2011. febr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!