Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mondanátok Debrecenben jó és...

Mondanátok Debrecenben jó és olcsó akvárium készítőt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Vaterán láttam, nagyon jó akváriumost és úgy emlékszem debreceni! Ott keresd meg és vedd fel vele a kapcsolatot! Sok pozitív szavazata van negatív egy se úgy emlékszem!
2011. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Láttam én is de titkon arra vártam hátha tud valaki közvetlen kapcsolatot vele mert vaterán nehéz egyezkedni :(

2011. febr. 12. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Reménykedni lehet, de úgy emlékszek voltak fenn ilyen 500ft-os termékei, leütöd megbeszéled vele,h neked nem az nekk hanem egy lényeges nagyobb, ő kifizeti a vaterának a jutalékot 500ft után te meg adod neki zsebbe a 6-8-10eFt-ot vagy akármennyit, attól függ mekkorát akarsz!
2011. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! A legolcsóbb az ha te magad elkészíted, és még kézügyesség sem kell hozzá! És akkor a mesternek köszönetképpen járó söröcskét is megihatod egy TV-s loki meccs közvetítésen...:)

[link]

2011. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Esélytelen hogy én magam készítsem el :)

A tetőt+ a világítást azt én fogom csinálni de az akváriumot szakemberre bíznám :) Sört meg úgy sem kap :) Vegyen magának XD

2011. febr. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!