Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pesten hol lehet szép akvárium...

Pesten hol lehet szép akváriumi növényeket venni, elfogadható áron?

Figyelt kérdés
Gondolok itt magánszemélyre, vagy kisebb boltra, mert plázákban egy növényért akár 1000Ftot is elkérnek, azt meg soknak ítélem meg.
2011. febr. 12. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindent akvarista.hu-n szereztem be eddig, vagy kaptam. Ez a legolcsóbb és szebbek, mint a boltokban.
2011. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
Ha a 4-6 villamos baross utcai megállójából az üllői út felé gyalogolsz, akkor lesz egy kis állatos a jobb oldalon. Nem az átalakított budi, aminek krokodil van a bejárata mellett és csicsereg mint a fene, egy kicsit tovább kell menni, és egy utcaszinti üzlet lesz a jobb oldalt. Kicsi, de tiszta, meglepően nagy a növényválaszték és egészségesek a növények. Nem a legolcsóbb, de ár/érték arányban egy nagyon jó bolt.
2011. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anubias-t, aponogeton-t nem fogsz sehol 1000 ft alatt kapni.

Merre laksz?

2011. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tatabányán vettem, 490ért anubiast, gyönyörű szépet, egészségeset - amúgy is arra volt dolgom - de mondjuk ha páran összeállnak, még a vonatjegy/benzinköltség is simán megtérül, az 50%os vásárlással.
2011. febr. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!