Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Étvágytalan garnélák?

Étvágytalan garnélák?

Figyelt kérdés

A tegnap vett snowball garnéláimnak beejtettem próbaképp egy szem Sera Shrimp Foodot. Rá se hederítettek. Egyébként az 5ből csak 2őt látok. Nem akartam, hogy a kaja felbomoljon ezért megpróbáltam kiszedni. Egy kicsit szétment.

Aggódhatok amiatt, hogy nem érdekli most őket a kaja?

Baj, hogy egy kis szétfoszlott kaja ott maradt a vízben?


2011. febr. 14. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha 5 ből kettőt látsz az nem baj:) Én a 35 lietesemben néha alig veszem észre a törpe szívóharcsáimat...

Az meg hogy a kaját jnem ették az még nem baj. Lehet hogy most kicsit stresszesebbek.

2011. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én sera shrimps natural - al etetek, de olyan snowballom nincs, csak red cherry, meg new bee, meg yellow

ezek imádják ezt a kaját. Annak is szeretnie kéne, lehet hogy még stresszelnek, hagyj nekik időt.

2011. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, kérdés vissza is vonva, túl sokat aggódom :D

Szerintem csak félnek ugyanis most mind oda gyűltek :)

2011. febr. 14. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk amikor bedobod, lehet nemis veszik észre egyből, csak 10 perc mulva. De aztán ott nyammognak 2 órán át egy bogyón. Viszont ne etesd túl őket, egynek elég 1 bogyó egy napra.
2011. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!