Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem valami gyökeret,...

Vettem valami gyökeret, leforráztam és azóta a halak sokat vannak a víz felszínén. BAJ?

Figyelt kérdés
:(
2011. febr. 15. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha lapjukkal vannak, akkor vegyél új csapatot.
2011. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mikkel vannak ? mit vegyek ? bocs kezdő vagyok.
2011. febr. 15. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a stressz miatt, amit a rendezkedés okozott. Hagyd őket egy kicsit, ha később is ott vannak, akkor vedd ki a gyökeret, most pedig készíts be vizet a vízcseréhez, ha romlana a helyzet.
2011. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Világítást is kapcsold le. És igen, ahogy Murr is írta, készíts be vizet. Egyébként képet mutathatnál a gyökérről, hogy pontosabb leírást tudjunk adni.
2011. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké
2011. febr. 15. 21:02
 6/8 gfero ***** válasza:
szerintem a víz nagyon savas lett vagyis csökkent a ph-értéke és a halai ezt nem tűrik.nem ártott volna áztatni legalább 1-2 hétig és egy párszor ledobni róla a vizet .milyen halaid vannak mert ha elevenszülőkről van szó akkor biztos hogy nem szeretik a savas vizet
2011. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nekem a gyökeren amit vettem, meg kb 3 nap mulva befehérítette a vizet, valami fehér dzsuva jön ki belőle, úgyhogy kiszedtem.
2011. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aranyhalaim vannak. de már lementek jobban a víz alá. azjójel ?
2011. febr. 16. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!