Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ellenőrzi valaki az állatkeres...

Ellenőrzi valaki az állatkereskedéseket? Mit tennél ha azt láttad volna amit ma én?

Figyelt kérdés
Kisvárosi állatkereskedés,és állateledel bolt .Beteg halak az akváriumokban,Terjengő bűz és mocsok az üzletben.füstőlt velős csontok csak úgy egy rekeszben.Á gusztustalan volt.
2011. febr. 16. 18:02
1 2
 1/14 Bán Máté ***** válasza:
47%
hátat forditok és nem veszek semmit
2011. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
betelefonálsz az önkormányzathoz, hogy ezt láttad, akár név nélkül is és ők intézik a többit, kimennek ellenőrizni, ha szükséges, a társszerveket is bevonják
2011. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kisváros ez ahhoz hogy titokba maradjon .Ráadásul csaknem a hivatal szomszédságába van .
2011. febr. 16. 18:15
 4/14 anonim ***** válasza:
A bent szenvedő állatokért hidd el, megéri.
2011. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább jelentsed ezt, mert azért ennek nem így kéne lennie.Szegény állatokat megfelelően kéne gondozni, nem bántani a szaggal, és egyéb mocsokkal.
2011. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Név nélkül már nem lehet jelentgetni egymást. Azoknak az időknek vége.
2011. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak

Önkormányzatnál dolgozom, hidd el, simán megmondhatod, hogy nem akarod a neved közölni

ha levélben írod, akkor sem kötelező aláírnod, viszont kötelező kivizsgálniuk

2011. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én nem jelenteném fel, nem vagyok olyan, max csak kifordulnék hányni
2011. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, akkor a Ti önkormányzatotok nem járatja a Magyar Közlönyt ;)
2011. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az önkormányzat halott dolog,nálunk ott bármiért szólhatsz szarnak rá .Valami állatvédő egyesületben gondolkodom és az antsz jöhet még számításba.Láttátok volna szerencsétlen halakat .Aranyhal,egyik szeme kigúvadva,másikra meg már szerintem rég vak volt .Rég lerohadt az uszonya stb....és a legszebb hogy a megyébe több boltjuk is van .
2011. febr. 16. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!