Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mehet akváriumba az a fehér...

Mehet akváriumba az a fehér kő ami a szobaszökőkutakban van?

Figyelt kérdés
Összetört a szökőkút és szép fehér kövek vannak hozzá jól mutatna a most sötét ajzathoz keverve. Jelenleg ázik de nem tudom milyen kő igy félek betenni . Hasznos válaszokat várok. Köszönöm
2011. febr. 17. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Savpróba. Öntsd le tömény ecettel vagy sósavval, ha pezseg, akkor nem mehet akváriumba. De szerintem nem alkalmas akváriumi használatra, a színe erről árulkodik.
2011. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gfero ***** válasza:
ha nem mészkő vagy valami festet cuc akkor igen de nem ártana előtte legalább 1 órát főzni
2011. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Én még nem nagyon hallottam olyan hétköznapi kőről, ami fehér és nem meszes. Meszes követ meg nem szabad akváriumba rakni, hacsak nem sügereket tartasz. Szobai szökőkútban láttam már üvegkavicsot is, ha ilyenről van szó akkor használhatod.
2011. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos pezsgett a sósavtól igy szomorú szívvel eltettem nem ment az akváriumba.
2011. febr. 21. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!