Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek mennyit ér ez az...

Szerintetek mennyit ér ez az Aksiba való kő? Forintosítva!

Figyelt kérdés

Méretei:

Hosszúság:57cm

Magasság:34 cm

Szélesség:17cm

Súlya:30.5 kg

[link]


2011. febr. 17. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szép nagy. De nem mészkő ez? Mert ha az, akkor csak sügereseknek adhatod el. Amúgy elég csinos darab, én olyan 3000-re tippelném, de hülye vagyok a kövekhez.
2011. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
Nagyon szép, de mivel forrásmészkő, csak egy elég szűk réteg tudja egyáltalán használni, és a súlya is a problémás kategóriába esik. Pár ezer forintot elkérhetsz érte, de nem lesz egyszerű vevőt találni rá.
2011. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köxönöm válaszotok
2011. febr. 18. 21:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig sügeres aksiban volt.
2011. febr. 21. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú, ez egy nagyon szép darab! Nekünk is van kettő, de picikék, és nagyon jól mutatnak.Hát akvarista fórumra tedd fel, hátha valaki elvinné, vagy elcserélné, én árat nem tudnék rá mondani, mert ezzel tényleg az a baj, hogy óriási, és akinek erre van szüksége az úgy is megtalálja az árát :)
2011. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, én 2500 ft-ért vettem.
2011. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!