Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halak lehetnek ezek? A...

Balazs20110110 kérdése:

Milyen halak lehetnek ezek? A kép jobb szélén lévő ezüst és sárga halra gondolok. Lent a link:

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 20. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezüst és borostyán molly. Szép halak, szeretem őket, régebben tartottam is.
2011. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg az igényeiket leírnád?mert diszhalinfon nem találom.
2011. febr. 20. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Sima csapvízi halak, a sózást ők is szeretik. Szívósak, nálam soha nem voltak betegek, más sem panaszkodott, akiknek a kicsiket ajándékoztam. Egyébként a blackmollynál kisebb akváriumban is tartható, nálam 70-ben jól érezték magukat, de csak 5-en voltak, kb.5-10 guppival. Olyan 5 centi a kifejlett méretük. Falánkak, nem szabad túletetni őket, szeretik a zöldségeket és a fagyasztott kajákat. És 26 fokos volt a vizük, a hideget ők sem szeretik. Ennyi jutott most eszembe, de kérdezz nyugodtan.
2011. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyakran szaporodnak?És a guppiknak,ancinak,páncélosharcsának nem árt a só?:)
2011. febr. 20. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakran, olyan 5 hetente. Az 1 ek/10 liter semmilyen halat nem zavart nálam, bár páncélos harcsát még nem sóztam. De szerintem őt sem érdekli, bár soknak tűnik, ez kis mennyiség.
2011. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. febr. 20. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.
2011. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A páncélost sem zavarja nálam a sózás:)
2011. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!