Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppim tegnap a víz felszíné...

Balazs20110110 kérdése:

A guppim tegnap a víz felszínén függőlegesen úszkált, mára meghalt. A vízértékei rendben vannak, normálisan etettem, levegőztető, szűrő, hőmérséklet megfelelő. Betegságet a többi halon és a guppin sem tapasztaltam. Mi lehetett a baja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 14:45
 1/5 anonim válasza:
Lehet ,hogy oreg volt mert a guppi 1-3 évet él...
2011. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
A guppikat tarthatjuk kis testű lazacfélékkel, más elevenszülőkkel és harcsákkal. Nem alkalmasak viszont vitorláshalak, gurámik és szumátrai díszmárnák mellé, mert ezek megcsipkedik és akár fel is falják a guppikat - szerintem ez lehetett a baj
2011. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gfero ***** válasza:
100%
ezt senki nem fogja tudni megmondani.1000 okból meghalhatott.lehet hogy nagy stresszhatás alatt élt vagy csak simán valami agyontenyésztet,beltenyésztésből származó változat volt
2011. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Doruss ***** válasza:

Hát, valószínűleg csak öreg volt. A halak néha nagyon furcsa dolgokat produkálnak ha haldoklanak, még akkor is, ha nincs semmi betegségük.

De persze más is állhat a háttérben, pl. olyan halak, amikkel nem fér össze, vagy valami betegség (bár ez utóbbi nem egy nap alatt játszódik le). De nekem is volt, hogy egészségesen halt meg halam, úgy, hogy előtte néhány óráig ferdén úszott, aztán elpusztult. Úgyhogy ha a többi hal nem bántotta, akkor nem kell aggódni, szerintem csak öreg lehetett.

2011. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
legvalószinübb h öregvolt. másik okok a takaritás, valamilyen betegség, származás stb..
2012. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!