Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért haltak meg? Valamit...

Miért haltak meg? Valamit nagyon roszzul csináltam? :/

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy 30 l es akváriumot vettem bele két vizi növényt,volt kavics kifőztem, vettem két búvóhelyt azt nem, vettem vízelőkészítőt és hagytam a vizet egy hétig állni.Vettem még egy vizmelegítőt és volt szűrő levegőztető egyben csak egy fél évig teknősé volt de rég nem volt használva átmostam eddig ok.Elmentünk halat venni szombaton 4 mollyt 2 harcsát 2algaevőt 6 valamilyen csíkos halat

NA mára csak egy algaevő és a két harcsa él.

Nem tudom mit szúrtam el nagyon


2011. febr. 21. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Na neked a pocket god nevű játék való..
2011. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Hát én nem értek az akvarisztikához, de szerintem nagyon sok halat tettél bele. Remélhetőleg nemsoká jönnek a profik és tisztábban látsz.
2011. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Az a csíkos hal zebradánió.nem vok profi de szerintem nem volt jó párosítás.
2011. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 gfero ***** válasza:
hát ez rengeteg hal volt de kíváncsi vagyok hogy milyen csíkkos hal volt.a mollyknak sózni kell a vizüket és legalább 2x ekkora akvárium.milyen algaevő volt mert egy ancinak ez is nagyon kis hely.mielőtt beletetted a halakat nem ártott volna legalább a víz keménységét meg ph-értékét lemérni.
2011. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem zebradánió hanem egy olyan hal mai fehér alapon feketén csíkozott csapatba mozogtak.
2011. febr. 21. 20:43
 6/31 anonim ***** válasza:
Lehet h tetra volt .... de az arrol hires h nem nagyom szoktá más allal párositani főleg harcsával nem... max molly meg azalgaevő lett volnajó mellé ...
2011. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 gfero ***** válasza:
nézd meg a díszhal. infón hogy milyen halad van .talán valamilyen szumátrai díszmárna?
2011. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Igen igen azok voltak a szumátrai

Köszi

2011. febr. 21. 21:07
 9/31 anonim ***** válasza:
60%

Wow!ez szép kis pénzkidobás volt! Bírom az ilyeneket akik összevásárolnak mindenfélét, és majd lesz, ami lesz...

Kezd egy fajta hallal guppit szoktak javasolni, ne mindenfélével egyszerre.

Legalább a vízhőmérsékletet tudtad mennyi? Mivel etetted őket?Lehet betegek voltak, csak nem ismerted fel.

Mielőtt állatot kezdesz tartani olvass utána szakkönyvekben, neten.Miért nem lehet ezt előtte megtenni?

Remélem megérte, azt sem tudod milyen halat vettél.

Szánalom...

2011. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
a harcsáim pedig szinte mindig a vizmelegítő közelében vannak
2011. febr. 21. 21:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!