Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Természetes ha agressziv az anci?

Természetes ha agressziv az anci?

Figyelt kérdés
Főleg etetéskor nem enged senkit a közelbe.
2011. febr. 22. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ezt csinálja.Elzavarja a többieket,és ráveti magát a kajára.
2011. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
ki az az anci?
2011. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ANCIstrus temminckii
2011. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, főleg a hímekre jellemző. De megfelelő méretű helyen (100 liter egy párra) ez nem okozhat problémát.
2011. febr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az én ancim lány és 120lbe van, most sajnos nincs párja mert nemrég halt meg a másik. Tegnap valamiért még nem kapcsoltam le a lámpát, bedobtam neki a kajáját már rá is vettette magát. A páncélosok próbálták megközelíteni, de hát lehetetlenség volt számukra, mihelyest a közelébe férkőztek már is elkergette őket.Volt amelyiket végig kergette az egész akváriumon:Úgyhogy nálam a nőstény is nagyon agresszív ha kajáról van szó:)
2011. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

Micsoda??

Agresszív az anyuci??

2011. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, miért kell értetlenkedni, mikor már leírták a hal pontos nevét (halak, akvarisztika kategória)? Az ancit anyucinak olvasni elég nagy nyelvtani hiányosságokra utal...


Punky89: Igen, nagy betyárok a lányok is :) De 120 literben már van hova menekülni, kárt nem fog tenni senkiben.

2011. febr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom , láttam , hogy nem tesz kárt senkibe:)Elnevetgéltem rajtuk,hogy miket műveltek:D Még csináltam róluk egy 10 perces videót is:)
2011. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert neki kell az összes kaja. Szórjál az akv két végébe kaját, és akkor majd nem fogja tudni hova ússzon.
2011. febr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Platypus ***** válasza:
Nálam a 3 centis Ancik próbálják meg elhajtani a garnélákat a garnélakajáról. Nagyon igyekeznek, de a garnélákat ez nem hatja meg nagyon.
2011. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!