Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az ezüst mollym a nagy akváriu...

Balazs20110110 kérdése:

Az ezüst mollym a nagy akváriumban szült meg:S, eltávolítsam most a kishalak tetemeit vagy majd vízcserekor? (szombaton lenne a vízcsere)

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 15:30
 1/7 Platypus ***** válasza:
A tetemek rontják a vízminőséget, bár ha van valami aljzattúró halad, akkor azok hamar eltüntetik az ilyen pici szerencsétleneket. Szerintem fogj egy csövet, és szivornyázd össze a tetemeket, biztos ami sicher.
2011. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Micsoda? De miért vannak tetemek? Ez nem normális, 1-2 születhet halva, de nem fogják döglöttek borítani az aljzatot. Minden esetre azonnal tüntesd el őket...
2011. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közösbe szült meg véletlenül..
2011. febr. 24. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És? Nálam csak ott szült állandóan, a legtöbb kicsi felnőtt. Persze, volt amit megettek, de azt egyben lenyelték és kész, soha nem voltak tetemek! Soha nem vettem kia nőstényeket. A kishalak elpusztulása nem magyarázható azzal, hogy társasban van.
2011. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom,hogy más mi okozhatta,mikor a halaim még a tetemeket is csipkedték.
2011. febr. 24. 19:48
 6/7 Platypus ***** válasza:
100%
A stressz okozhatja. Egyszer régen egy frissen vásárolt guppival jártam úgy, hogy pár óra múlva leszült, és mind döglött volt. Koraszülés, vagy gond van az oxigénellátásukkal, vagy a fene tudja. A nősténnyel később semmi baj nem volt, sok utódja lett, ez alapján szerintem nem betegség volt.
2011. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő is újonnan vásárolt,szóval nem az én akváriumomban termékenyült meg.Lehet ez lehetett a baj.Oxigén ellátás van.
2011. febr. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!