Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki számoltam. Szerintetek így...

Ki számoltam. Szerintetek így jó? 3fajta variáció van, bővebben lent.

Figyelt kérdés

szóval 126l aksi, és eddig mindenhol azt olvastam hogy 1halcentiméterre kell 1 liter víz, és a hal végleges méretével számoltam.

1.1 anci,1 betta(még nem tudom külön rakni, nincs másik akváriumom számára, mert ma elpattant a 30les akváriumom amit neki szerettem volna megcsinálni),1 vitorlás(ugy olvastam valahol hogy egyedül nem csipkedi a másikakat, vagyis nem annyira agressziv).4 foltos páncélosharcsa(ők is már megvannak),5baltahasú lazac és 12 amandalazac.

2.1 anci 1vitorláshal 4 páncélos 20-22 parázslazac

3.1 anci 10 törpe páncélosharcsa 30parázslazac


így jó?:)Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. febr. 24. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Vitorlást és Bettát én nem tennék össze, előszeretettel csipkedik egymás úszóit, eléggé agresszívak. És most itt nem arról van szó, hogy csúnya lesz a hal, hanem arról, hogy nekünk pl. a Betta hímünk egyszer, mire hazaértünk tövig "lerágta" az egyik guppi farokúszóját, hogy szegény már csak feküdt a víz színén, és tátogott.
2011. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Frontosa ***** válasza:

Nekem a 3. variáció a legszimpatikusabb, azzal a kiegészítéssel, hogy én max 20 db parázslazacot tennék bele+még a Betta is odafér ha szeretnéd. Jó a meglátásod, kevesebb faj, több egyed. Vitorlás nem oda való.

Üdv,

2011. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy a vitorlás egyedül nem annyira csípkedős, nem igaz. Csak arról az egy esetről, csak arról az egy halról találgattuk, miért olyan békés. Rengeteg dologtól függhet a habitusa, de egyedül nem szabad tartani (az említett hal azért van egyedül, mert a társa régebben elpusztult, ő pedig másikat már nem fogad el).


Amit gfero mondott, szerintem is tökéletes, a legjobb megoldás.

2011. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, Frontosa mondta :D
2011. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gfero ***** válasza:
én is a frontosara szavazok annyi külömbségel hogy 15 lazac és beletenném még az 5 baltahasút.
2011. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amanda lazac + neonhal + törpe szívóharcsa + endler + Boraras Urophthalmoides + Boraras maculatus + Aplocheilichthys Normani


Nálam ezek együtt vannak és jól elvannak, a növényeket sem eszik meg.

2011. febr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!