Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Itt az idő, most vagy soha?

Itt az idő, most vagy soha?

Figyelt kérdés

Na akkor átrakom a kis guppikat a nagy akváriumba. A társasba a halakat most etettem meg, elvannak most, keresgélnek.

Ám nem akarok a társasból a kis akváriumba vizet önteni (hogy hozzászokjanak) mert abba vannak a garnélák is. Nekik gondolom nem lenne jó. Akkor hogy? Kifogjam a kicsiket valami dobozkába, aztán mint az új lakokat a szatyorban rakjam bele, lötyköljek a dobozba a társasból vizet aztán hálóval belefogjam őket?


2011. febr. 25. 16:34
 1/3 gfero ***** válasza:
100%
hát nem is a kis akváriumba gondoltuk hogy vegyíted a vizet hanem mondjuk egy szállító zacsiba ha nem dobtad ki vagy befőttes üveg és lassan 10 percenként teszel mindig egy kis vizet a nagy akváriumból az övéhez.kb 1 órán belül szoktasd hozzá
2011. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
áááá, ja, értem XD bocsi, de tényleg, félreértelmeztem. oké, így lesz, köszi :)
2011. febr. 25. 16:55
 3/3 A kérdező kommentje:
meg is van :D átraktam őket, elég jól fogadták őket a nagyok :)
2011. febr. 25. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!