Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhalam kopoltyuja...

Az aranyhalam kopoltyuja csupa vér. Féloldalra fordulva uszkál a véres oldallal felül. Minél hamarabb modják meg mi ez és hogyan menthetném meg a halacskámat?

Figyelt kérdés

Ma vettem ászre hogy az akvárium alján fekszik. Abal kopoltyuja csupa vér. Külön vedrecskébe tettem ki vidáman uszkál de néha oldalra dobja a hasát és lefekszik. Nagyon izgatott. Miért csupa vér? Nem szeretném elveszteni.

A VÁLASZT A LEHETŐ LEGGZORSABBAN KÉREM!!!!


2011. febr. 25. 17:39
1 2
 11/12 gfero ***** válasza:
mint már írtam ez súlyos fertőző betegség ha nem kezeled az összes elpusztul ha nincs pénzed hogy megvedd azt a gyógyszert amit leírtam akkor vegyél egy Gyrokillt ez kb 300 ft
2011. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kaptak valami orvossàgot és màr azota boldogan él az akvàrium aljàn hassal majdnem felfelé és eszik rendesen...
2011. márc. 9. 18:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!