Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eltünt a két garnélám, nem...

Guppika kérdése:

Eltünt a két garnélám, nem találom őket hova tűnhettek?

Figyelt kérdés
hova tűnhettek? megették őket ??van 1 algaevő 2 páncélos harca,házmester,13neon,2izzó neon 4 guppi!!az algaevő állandóan a várba van és a rákok ott vannak (voltak mindig) lehet ő ette meg?(algaevő)
2011. febr. 26. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy ha nincs letakarva az akvárium, akkor kimászhatnak
2011. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lehet az is hogy megette de lehet az is hogy tényleg kimásztak..sajnos ki tudnak.
2011. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Platypus ***** válasza:
A garnélák nem szoktak kimászni, hacsak nincs valami komoly gond a vízminőséggel. Nekem 2 nyitott akváriumom van garnélákkal, és még sosem találtam néhai garnélát az akvárium környékén. Szerintem inkább elpusztultak valamitől, és holtuk után megették a halak. A halott garnéla puha falat. 2 garnéla amúgy se működik túl jól, ezek csapatos állatkák, legalább 8 példány kell hogy ne stresszeljenek.
2011. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nem látod őket, elbújtak. Mekkora helyen vannak, mennyi növénnyel? Jó a vízminőség, cserélsz heti 20-30%-ot? Összesen hány és milyen garnéláid vannak?
2011. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja, és mióta vannak meg?
2011. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
hát kimászni nem tudtak mert nekem levantakarva és egy 15 ezer forintos akvárium modern szettem van 25 lt es
2011. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
vizinövényem volt cask kiszedtuk regeen azon voltak de biztos nem voltak rajta ja és 2 db üveg garnéla és kicsi nem a nagy ami már meg nőtt tehát ennyi sztm lehet hogy elbujtak mert ma is a kővek özött láttam egy farkat megmozgattam és azt láttam h vmi spurizik gyorsan,vagy a vár alatt?hmm nem tudom mert vmeik nap anya megmozgatta a várt és volt egy rák és azt vissza tettük gorsan, de lehet hogy az abba belehalt ,a másikat meg a boltba leejtette a csaj és leszakatt egy lába de az jól volt utána ,ja és úgy kb. 3 hete 1 hónapja nem tom pontosan miota vanak, nah tudtok segiteni?
2011. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
jah ne lepődjetek meg én vagyok Guppika és netty1026 is
2011. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25 literes akvárium?
2011. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatnád összeszedni magad, átolvasni, amit írtál és kijavítgatni, mert én 3-szor estem neki, de még most sem tiszta minden.

Ha te ezeket a halakat 25 literes akváriumban tartod, akkor valószínűleg elpusztultak a garnélák. Holnapra pedig a halak is el fognak, mert mikor az összeállítást írtad, én 70-100 liter körüli akváriumban reménykedtem, és minimum egy túltelepített 55 literesre gondoltam. Így viszont katasztrófa, életképtelen a dolog. Legalább heti rendszeres vízcsere van?

2011. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!