Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebben az aksiban milyen...

Csabesz555 kérdése:

Ebben az aksiban milyen világítás van? Ill:fénycső.

2011. febr. 26. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted rajtam milyen ruha van?:)

A felvételen nem látszanak a csövek, így lehetetlen megmondani.

Egyébként szerintem legalább 3 fénycső világít, ebből biztosan van fénycsöves és sima daylight is, bár az utóbbi helyett biztosan valami drágább (például sera) napfényes csövet használ.

2011. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert ilyen "kékes fénye van"
2011. febr. 26. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
"biztosan van fénycsöves " helyett biztosan van növényes, ezt akartam írni.
2011. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha, a növények főleg a kék és vörös komponenst használják. Lehet, hogy két növényes csöve van, az egyik erre, a másik arra kiélezve. De talán egy lilásabb van skywhite mellett. Tényleg lehetetlen így megtippelni, a csövek fénye keveredik, de ha bemész egy akvarisztikai kereskedésbe, biztosan találsz ilyen fényű csövet. Csak jól el kell találni, hogy mivel együtt használod, hogy ilyen szép fény legyen.
2011. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
Lehet, hogy csak a kamerabeállítások miatt kék. Gyakorlatilag akármi lehet az akvárium fölött. Ha kékes fényt szeretnél a sajátodba, akkor jó magas színhőmérsékletű csövet kell keresned.
2011. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Élőben garantáltan kékesfehér szín pl:

2db 6500 K-s daylight neon + 1db kék vízalatti neon.


[link]

----------------


Ezek meg különböző drágább neonok, ugyanabban az akváriumban, itt jól láthatók a szín különbségek.

Szerintem egy kicsit el is van túlozva:

[link]

2011. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!