Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki látott már ilyen mollit?

Ki látott már ilyen mollit?

2011. febr. 26. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szimpla lírafarkú dalmata molli.
2011. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gfero ***** válasza:
66%
ebből a mollyból tele van a piac nem számít ritkaságnak
2011. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Én, láttam és tartottam sokáig... És?
2011. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez is olyan idegbeteg csipkelődős, mint a legtöbb molly, platty és szifó, úgyhogy nem kéne.
2011. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
képen és videón alig látszik, de nem lírafarkú. A farokúszója V alakú, és olyan hosszú mint a törzse, csak átlátszó. a mellúszói szintén átlátszóak, néha látszik ahogy megcsillan, a farokúszóig érnek. A farokalatti úszó melletti páros úszók szintén hosszúak és átlátszók. dalmata és márványmintás mollik közül való, de mindigis csököttebb volt a többinél ezért maradt nálam. hím-e vagy nőstény azt nem tudom, mert nőstényeket kerget, de a gonopódium nem alakult ki(vagyis nem egészen, egy kicsit elkeskenyedett a farokalatti úszó, de még mindig nem alkalmas úszáson kívül semmire.
2011. febr. 26. 23:20
 6/9 A kérdező kommentje:

képen valamivel több látszik, és kirajzoltam szaggatott vonallal sz átlátszó részek körvonalát.

[link]

2011. febr. 27. 00:04
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát, most nem tudom, mit vársz. Eddig is láttuk az úszóját, szép, de még mindig csak egy egyszerű molly. És lírafarkú. Ahogy mondtam, sokat tartottam belőlük, tényleg érdekes, hatalmas úszóik vannak. De spanyolviaszt nem szültél, ez egy könnyen tenyészthető, gyakori változat. Igazából nem értem, mire szeretnél itt választ kapni.
2011. febr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi erővel én is tudnám mutogatni a koi xiphomat....
2011. febr. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bán Máté ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen volt csak csajban
2011. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!