Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha az akvárium alá fitnesz...

Ha az akvárium alá fitnesz matracot teszek polifoam helyett megfelelő?

Figyelt kérdés

Pl: [link]

Vagy mit lehetne még?


2011. febr. 28. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy a sima filcszőnyeg is jó.
2011. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez is jó.

Meg a nikecell is.

2011. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a képről a sárgát tenném alá, ami nem bordás. Amúgy mekkora az akvárium?
2011. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a 300 literes alá is egy teszkós kék fitness szivacsmatracot tettünk. Tökéletesen megfelel a célra, csak szerintem ne legyen bordázott. Ha zavar a színe, hogy elüt, akkor alkoholos filccel fesd be a szélét feketére, de akkor, amikor már rajta van az akvárium (így könnyebb). Vagy hát legalábbis mi azért feketére festettük, mert a bútor is fekete, az akvárium is feketével van ragasztva.
2011. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekünk is sima van szóval alapból az ment volna amúgy 50 liter körüli!
2011. febr. 28. 17:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 literes alá nem szükséges. Nekünk sincs az 54 literes nevelők alatt, és egy sima fenyő polcon van mindkettő. Ha nagyon szeretnéd aláteheted, de akkora súly még egyáltalán nem sok.
2011. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Platypus ***** válasza:
Fürdőszobai kádkilépő szőnyeget vagy mi a francot tettem az akváriumok alá. Olyan szivacsszerű izé és vékony bordás. De csak pár hete, előtte sok évig megvoltak minden ilyesmi nélkül.
2011. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Doruss ***** válasza:

Olyan, mint a képen levő sárga mondjuk, az megfelel.

Amúgy 50 literes alá nem olyan fontos, nekem sincs az 54 literes alat. Alaposan megtisztítottam a felületet, meggyőződtem róla, hogy teljesen egyenes-e, és ráraktam. Szóval nem muszáj rakni alá. De úgy egyébként a fitnesz matrac megfelel, az a lényege, hogy kiegyenlítse a felületet.

2011. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kicsit megvan hajolva a falemez azért gondoltam, hogy teszek alá valamit...

Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 28. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem szürke padlószőnyeg van minden akvárium alatt.

90 literes alatt is, de még a 6 literes alatt is.


A 35 literes alá nem raktam semmit, és le pattant az egyik széle, mert kifolyt a víz, az asztal felpúposodott, és a púp megtörte az aki szélét.

2011. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!