Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mosott akváriumi talaj?

Mosott akváriumi talaj?

Figyelt kérdés

Vettem bazaltzúzalékot, az van ráírva, hogy mosott akváriumi talaj meg valamu U2, bár ezt nem nagyon néztem meg. Ha már mosott akkor nekem is meg kell azért mosnom?

2.: a garnéláknak is kell tartani heti koplalónapot?


2011. márc. 1. 15:31
 1/5 Platypus ***** válasza:
100%
A mosott azt jelenti, hogy por helyett sár van a zacskóban. Azt is ki kell mosni, talán egy lögyböléssel kevesebb, mintha nem lenne eleve mosott. Az U2 a gyártónak valami titokzatos belső jelölése, ha jól sejtem panzi márkájú. A garnéláknak nem kell, de nem is árt. Alapvetően minden nap esznek, ha adsz nekik, ha nem, algát mindig találnak. Inkább a koplalónap, mint a túletetés.
2011. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Istenem. Meghalok... nem akarom elhinni. A szemem láttára... most tetemttem el egy kis guppit :'( megláttam mikor hazaértem, hogy akadt egyetlen egy darab túlélő az előző heti szülésből. Megörültem, kábé 1 órája vadászok rá. Már párszor sikerült elfognom a hálóval, de kicsusszant. Most akkor láttam meg amikor a saját anyja épp a szájába veszi, sikerült elzavarnom az anyát aki kiköpte. Befogtam a hálóba a kicsit, élt még. Erre belekúszott a hálóba egy 1 hónapos testvére és bekapta. Próbáltam őt is elzavarni, de elferdítette a farkát halálosan. Eltemettem... pedig majdnem megmentettem! Olyan igazságtalan az élet! :'(

2011. márc. 1. 15:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó, Istenem van még egy és sikerült elkapnom!
2011. márc. 1. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az U2 a méretét jelöli.


U0-ás 0,5~2mm-ig

U1 2-5 mm

U2 5-8 mm


Igaz ezt csak véletlenül tudtam meg mivel most rendeltem U0-ás hengerelt bazaltot :)

2011. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
áá, értem, köszi :)
2011. márc. 1. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!