Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » ENNYIRE hülyék egyes emberek?!

ENNYIRE hülyék egyes emberek?!

Figyelt kérdés
A biosz terembe raktak egy kb.30 literes akváriumot 4-5 neonnal, Megörültem,neki megnéztem és BORZALOM!!! szűrő nincs benne, borzasztóan túl vannak etetve szegény halak+tisztítva sem tudom mikor volt...a lehullott kajamaradványok(lemezes táp)elkezdtek penészedni, tiszta algás az üveg...ennyire nem becsülik az emberek a halakat?! SZÖRNYŰ!!!
2011. márc. 3. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, úgy gondolták, milyen jól fog mutatni, de meg se fordult a fejükben, hogy milyen tennivalókat hoz magával az ilyen. Szólj valakinek nyugodtan (a biosztanár is kinyithatná a szemét pl).
2011. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

igen, ennyire.


most erre mit lehet válaszolni?

2011. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És ebben mi a kérdés? Ez így van. Hülyék az emberek.
2011. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, beszélj a biosztanárral, hátha belátja, hogy ez így nem jó... Gondolom nem ért hozzá, biztos nem rossz szándékú.
2011. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Úristen! Egy suliban??!! Egy biosz tanárnál? ... A mi biosz tanárunknak guppijai vannak.

Szerintem szólj neki vagy akár az igazgatónak is. Állatkínzás!

2011. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sajnos igen....

Nálunk az iskolánkba egy csomó növény van,de egyet sem tartanak normálisan....nem kapnak elég vizet,kicsi a föld nekik,egynéhány már ki is pusztult...borzalom,hogy egyes iskolák milyenek :S

Habár a te eseted ennél durvább....én tuti elvinném onnan azokat a szegény halakat :(

2011. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

SOHA!

...ne becsüld le az emberi hülyeséget!

2011. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tetris ***** válasza:

Szerintem neked kell majd rendbetenned az akváriumot, ha már nem bírod majd elnézni szerencsétlen halakat.

Vajon a tavaszi, nyári szünetben ki fogja majd gondozni őket?

Nem vagyok ugyan szakértő, de néhány algaevő csiga nem tudná rendezni a dolgokat?

2011. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
egyelőre nem tudok semmit sem tenni, mert külföldön tanulom épp a francia nyelvet...de szólok anyukámnak, hogy mondja meg az igazgatónak, h ez így nem mehet tovább!!!
2011. márc. 3. 18:35
 10/14 A kérdező kommentje:
és nem tudom őket elhozni magamhoz, mert egy 21 literes akváriumom van 1 bettával és nem férnének el + a bettám se szeretné őket :"(
2011. márc. 3. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!